23 Nisanda Dalaman Kaymakamı oldular

0
629
23 Nisanda Dalaman Kaymakamı oldular

23 Nisanda Dalaman Kaymakamı oldular

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Hürriyet İlköğretim Okulu 2. Sınıf öğrencisi Alperen Bosna ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Hafife Ayyıldız temsili olarak Dalaman Kaymakamı oldular.

23 Nisan Dalaman Kaymakamı Alperen Bosna;
İlçemizde kavşaklarda trafik kazaları fazla olmaktadır. Kontrolsüz kavşaklara, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu saatlerde Trafik Polisi görevlendirilmesi talimatını İlçe Emniyet Müdürüne iletti. Ayrıca Çocuklarına şiddet uygulayan ailelerin tespit edilmesini, bu davranışlardan vazgeçmeleri için uyarılmasını, devam etmeleri durumunda haklarında yasal işlemlerin yapılmasını istedi. Yardıma muhtaç ailelerin çocuklarına eğitim yardımı yapılmasını ve okul servis şoförlerine eğitim verilmesini talep etti.

23 Nisan Dalaman Kaymakamı Hafife Ayyıldız;
İlçe dışındaki satranç turnuvaları için maddi durumu iyi olmayan sporculara, servis konusunda yardımcı olunmasını, İlçemize çok amaçlı tiyatro salonu yapılmasını talep etti.
Daha sonra Kaymakamımız kendisini ziyaret eden öğrenciler nezdinde tüm Dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak öğrencilere hediyeler verdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.