200 Çocuk Sünnet oluyor

0
390
200 Çocuk Sünnet oluyor

200 Çocuk Sünnet oluyor

Dalaman’da 200 çocuk evlerinde Dalaman belediyesi tarafından sünnet ettiriliyor.

İlçemiz Dalaman genelinde yaklaşık 200 çocuğa sünnet ettirme çalışmaları başlatan Dalaman belediyesi, Sünnet organizasyonunun diğer toplu sünnet organizasyonlarından farklı olarak, “her çocuk tek tek evinde sünnet olacak” sloganıyla çalışmalarını başlattı.

– Her çocuk kendi evinde sünnet olacak

2 ay sürmesi tahmin edilen toplu Sünnet organizasyonunda, 200 çocuk kendi evlerinde sünnetlerinin yapılması planlandı.

-İlk Sünnet Eraslan ailesinin evinde oldu

İlçemiz Dalaman’da Belediyenin başlatmış olduğu sünnet organizasyonunda, Ali Onur ile Birgül Eraslan’ın evinde gerçekleşti. Ali Onur ile Birgül Eraslan’ın çocukları Mete han ve Metin Can, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın da katıldığı tören ile sünnet edildi. Kendi evlerinde yapılan sünnet törenine Eraslan ailesinin yakınları da katıldı. Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz sünnet olan Metehan ve Metincan’a çeşitli hediyeler verdi.

-200 Çocuk için, Kına gecesi ve Konser

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz; “Sosyal ve kültürel anlamda çalışmalara ağırlık veriyoruz. Sünnet organizasyonumuzda bu sosyal çalışmalarımızın bir parçasıdır. İnşallah 200 çocuğumuzun  sünnetini gerçekleştirip toplu Kına gecesi ve Konser vereceğiz” dedi. Şaşmaz; Ailelerimizin bizim bu organizasyonumuza katkı sağladıkları için ve bizi evlerinde ağırladıkları için teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.