fuhuş baskını, gizli ortak Astsubay

0
469
fuhuş baskını, gizli ortak Astsubay

Fuhuş baskını,

gizli ortak Astsubay

 

Ortaca’da bir hafta önce İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin fuhuş operasyonu yaptığı masaj salonunun ortaklarından birinin, İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli olduğu ortaya çıktı.

 

-3 ay teknik takip başlatıldıDSC_3323 DSC_3322 masaj foto

Muğla İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Ortaca’nın Okçular mevkiindeki bir masaj salonunu, fuhuş yaptırıldığı gerekçesiyle 3 ay önce teknik takibe aldı. Ekipler, 1 hafta önce masaj salonuna baskın yaptı, işletmeciler ve çalışanlardan oluşan 3’ü kadın 5 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alının zanlılar, “Fuhuşa teşvik, aracılık yapmak ve yer temin etmek” suçlamasıyla Ortaca Adliyesi’ne sevk edildi. Zanlılar, çıkarıldıkları mahkeme tarafından “Adli kontrol” şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

-Astsubay gizli ortak

Gözaltına alının zanlılardan, evli ve iki çocuk babası B.D’nin (40) Ortaca İlçe Jandarma Komutanlığı Olay Yeri İnceleme biriminde astsubay olarak görev yaptığı ortaya çıktı. İddiaya göre, B.D. salonun sahibi kadını tehdit etti, “Burayı ya bize devredersin ya da çalıştıramazsın. Kapatırız” dedi. Tehditlerden korkan kadın yaklaşık bir yıl önce masaj salonunu B.D’nin istediği isimlere devretmek zorunda kaldı. B.D’nin, gizli ortağı olduğu masaj salonunu bir yıldan bu yana bir kadınla ortak çalıştırdığı öne sürüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.