0
488

Elif Çokgezen: “hedefimize ulaştık”

Bölgede ilk kez yapılan ve Türkiye’nin birçok yerinden binlerce kişiyi ağırlayan MilyonFest Dalaman kamplı rock festivali Dalaman ve bölgesinin tanıtımına büyük katkı sağladı.

Elif Çokgezen direktörlüğünde, Umut Kuzey koordinatörlüğünde ve Milyon Yapım organizasyonuyla düzenlenen “MilyonFest Dalaman”da 5 gün boyunca müzik ve eğlence maratonu yaşandı.

Türkiye’nin ilk franchaise festivali MilyonFest Dalaman Türkiye’nin İlk Franchaıse Festivalini gerçekleştiren Elif Çokgezen Dalaman Kayacık sahilinde yapılan “Milyonfest Dalaman”da hedeflerine ulaştıklarını söyledi.

-Önce olmazsa olmaz güvenlik dedik

Bölgede ilk kez yapılan ve Türkiye’nin birçok yerinden binlerce kişiyi ağırlayan MilyonFest Dalaman kamplı rock festivalinde ilk olarak güvenliği ön planda tuttuklarını söyleyen Elif Çokgezen, “Dalaman’a gelen tüm insanların can ve mal güvenliği organizasyon sorumluluğu altında olduğu için güvenlik en üst seviyede uygulandı. Gerek özel güvenlik ekibi, gerekse Muğla Emniyet Müdürlüğü ve Dalaman İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kimseye zarar gelmemesi için canla başla çalıştılar. Binlerce kişinin olduğu yerde olay olmaması bizleri sevindirdi. Emeği geçen tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum dedi.

-Hedefimize ulaştık

“Türkiye’nin ilk franchaise festivali MilyonFest Dalaman’ı düzenlemeden önce bölgenin tanıtımına ve esnaflara nasıl katkı yapabiliriz” düşüncesiyle yola çıktıklarını ifade eden Elif Çokgezen, “MilyonFest’in buna en uygun tanıtım modeli olduğu kanaatine vardık. Bunda da ne kadar haklı olduğumuzu bugün görüyoruz. Dalaman Kayacık sahilinde yapılan “Milyonfest Dalaman” kamplı rock festivali süresince yerel ve ulusal medya bölgeden haberler vererek tanıtıma katkı verdi. Etkinliğe katılan binlerce kişi sosyal medya hesaplarından Dalaman ve bölgesinde olduklarını paylaştılar. Bizim amacımız maddi karşılığından önce bölgemizi tanıtmaktı hedefimize ulaştık” dedi.

-İkincisinde ikiye katlarız

Dalaman’da ilk kez yapılan “Milyonfest Dalaman” kamplı rock festivalinin üniversite sınavı ve erken genel seçimler dolayısıyla ertelendiğini hatırlatan Elif Çokgezen, “ilk olmasına rağmen böyle bir ilgiyle karşılaşmamız bizleri çok mutlu etti. “Milyonfest Dalaman”ın ikincisinin tanıtımlarına çok daha erken başlayacağız ve ilgiyi ikiye katlayacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

-Esnafa can suyu oldu

Festival süresince bölgede konaklayan misafirlerin sadece konser alanında değil, bölgeyi de gezdiklerini anlatan Elif Çokgezen, “bu konuda da esnaflarımızdan olumlu dönüşler aldık. Birçok esnafımız festival sayesinde işlerinin yoğun olduğunu dile getirdiler. Duyarlı esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Melahat KANBUR – Ömer KUNDAKÇI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.