0
746

Milyonfest Dalaman başladı

Türkiye’nin ilk franchise festivali olan Milyonfest Dalaman farklı müzik türlerinde 24 sanatçıyı 4 gün boyunca müzikseverlerle buluşturacak.

Elif Çokgezen tarafından Dalaman Belediyesi katkıları ve Milyon Yapım danışmanlığında gerçekleşen festivalin açılışını Umut Kuzey yaptı. Kuzey’in ardından Yeni Türkü sahne alırken, ilk günün kapanışını ise Hey! Douglas gerçekleştirdi.

5 Ağustos Pazar günü sona erecek festivalde bugün Athena, Manga, Ceza, Adamlar, Gündoğarken, Melek Mosso, Gülçin Ergül sahne alacak.

Türkiye’nin dört bir yanında Milyon Yapım etiketiyle kamplı rock festivallerinin Anadolu’da bir kültüre dönüşmesini ve gelenekselleşmesini sağlayan Umut Kuzey’in franchise verdiği ilk festival olan MilyonFest Dalaman büyük bir coşkuyla başladı.

Umut Kuzey’in yüksek enerjili, seyirciyi ısıtan açılış performansıyla başlayan festival Yeni Türkü’nün her biri marşa dönüşen efsane şarkılarıyla devam etti. İlk günün kapanışını, 70’li yılların psychedelic, funk ve soul şarkılarını günümüz sounduyla birleştirip yepyeni bir forma sokan sevilen isim Hey Douglas yaptı. Dalaman sahilini dev bir açık hava diskosuna çeviren Hey Douglas festival alanını dolduran binlerce gence unutulmaz bir açılış partisi yaşattı.

Elif Çokgezen direktörlüğünde, Umut Kuzey koordinatörlüğünde ve Milyon Yapım organizasyonuyla düzenlenen MilyonFest Dalaman 5 Ağustos’a kadar Athena, MFÖ, Mor ve Ötesi, Manga, Selda Bağcan & Boom Pamgibi dev isimlerle ülkemizin en gözde tatil ve turizm yörelerinden biri olan Dalaman Kayacık Sahili’nde devam edecek.

Tüm müzikseverleri %100 müzik ve eğlence ile Red Bull desteğiyle ağırlayan MİLYONFEST DALAMAN, Kral Pop Tv ve Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon Tv ekranlarından da canlı yayınlanıyor.

3 AĞUSTOS CUMA

ATHENA

MANGA

CEZA

ADAMLAR

GÜNDOĞARKEN

MELEK MOSSO

GÜLÇİN ERGÜL

4 AĞUSTOS CUMARTESİ

MFÖ

HAYKO CEPKİN

CEM ADRİAN

PAMELA

KURTALAN EKSPRES

CAN GOX

WHAT DA FUNK

5 AĞUSTOS PAZAR

MOR VE ÖTESİ

SELDA BAĞCA & BOOM PAM

MABEL MATİZ

EZHEL

FATMA TURGUT

PERA

SATTAS

Festivalden önemli kurallar

Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, festival biletinin tam ve ya kısmi iadesi için neden arz etmez.

Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün ve festival güvenliğinin sorumluluğu ve yetkisi yoktur. Kendi güvenliğiniz için gerekli olmadıkça alanı terk etmeyiniz.

Basın tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Bilet satın alan herkes, görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

Görevliler katılımcıdan kimliğini doğrulamak amacıyla kimlik ibraz etmesini isteyebilir.

Kamp & kombine bilet sahiplerinin kamp alanında konaklayacağı noktalara kamp görevlileri karar verecektir. Çadırınız kurulduktan sonra yerini ezberlemeniz faydalı olacaktır.

Araba, motosiklet, römork, karavan vb. araçların kamp alanına alınmasına izin verilmemektedir.

Kamp alanı dışında konaklama yapmak kesinlikle yasaktır.

Kaybolan ve bulunan eşyalar festival prodüksiyon ofisine bırakılır ve her günün sonunda bulunan eşyalar en yakın Polis Karakoluna tutanakla teslim edilir. Yanınızda kaybolmasını göze alamayacağınız değerli eşyalarınızı getirmemenizi bir kere daha hatırlatırız.

Festival alanında herkesin ihtiyacını karşılayacak çeşitlikte denetlenen yemek stantları olacaktır. Festival dışındaki seyyar satıcılardan zehirlenme olasılığını düşünerek yiyecek alınmamasını tavsiye ederiz.

Festival alanında 18 yaşından küçüklere alkollü içecek satışı ve sigara satışı kesinlikle yapılmayacaktır.

Festival alanında kurulacak portatif WC’ler ücretsiz olarak kullanılacak ve bakımı ve temizliği ilgili firmamız tarafından yapılacaktır. Katılımcılarımızın WC’leri kabinlerin içerisindeki uyarıları dikkate alarak kullanmaları gerekmektedir. Aksi durumlarda yaşanacak aksilikler belli süreyle tüm WC’lerin kullanımını engelleyebilir.

Festival alanının 24 saat hizmet verecek bir ilk yardım çadırı ve ambulans bulunacaktır. Dileğimiz kimsenin ihtiyaç duymaması yönündedir.

Festival katılımcılarının sabah saat 08:30’dan önce, akşam 19:00’dan sonra kendi güvenlikleri bakımından denize girmeler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.