0
433

Dalaman Belediyespor

Milli Sporcuları İtalya’ya gidiyor

R4 Rafting Dünya Şampiyonası İtalya’da düzenleniyor. İtalya’da düzenlenecek olan R4 Dünya Rafting Şampiyonası’na katılacak olan Türkiye Milli Takımı’nda  Dalaman Belediyespor Rafting takımından 3 sporcu ve bir antrenör bulunuyor.

Dalaman Belediyespor Rafting Takımı’ndan Rafting Milli Takımı’na seçilerek Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanan Eda Avcı, Esra Nur Çolak, Aytuğ Kaplan ve Antrenör Mustafa Ali Akbulut 20-25 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan R4 Rafting Dünya Şampiyonası’na katılmak üzere İtalya’ya gidiyor.

İtalya’ya gidecek olan milli sporcular ve Milli Takım Antrenörü Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Kısa süre içerisinde Dalaman’ın raftingte söz sahibi olacak kadar iyi bir konuma geldiğini ifade eden Dalaman Belediye Başkanı Muhammet  Şaşmaz, “Nisan ayı içerinde Dalaman’da Uluslararası Katılımlı Rafting Türkiye Şampişyonası’nı gerçekleştirdik. İlk defa bu derece önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmamıza rağmen çok iyi bir organizasyona imza attık. Burada da takımız 2. olarak bizleri gururlandırmıştı. Şimdi de yine Uluslararası bir turnuva için takımımızın 3 değerli sporcusunu ve antrenörünü Türkiye’yi temsil etmeleri için İtalya’ya uğurluyoruz. Sporcularımız ve Milli Takımız burada da başarılı bir sonuçla dönerek çalışmalarının karşılığını alacaklardır. İtalya’ya gidecek olan milli sporcularımıza başarılar dilerim” dedi.

Her zaman amatör sporlara destek olduklarını ifade eden Başkan Şaşmaz, “Dalaman Belediyespor’da  şu anda çeşitli branşlarda 700 lisanslı sporcu mücadele ediyor. Kulübümüzü daha iyi yerlere taşımak için hayırsever vatandaşlarımız ile beraber çalışıyoruz” diye konuştu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.