-Gökcan’dan Yüksekokul Müjdesi….

0
459

-Gökcan’dan Yüksekokul Müjdesi….

-AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yelda Erol Gökcan:

“Köyceğiz Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu ile Kavaklıdere Şehit Başsavcı Mustafa Alper Yüksekokulu’na yeni eğitim öğretim yılında öğrenci alınacak”

 

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yelda Erol Gökcan, “Köyceğiz Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu ile Kavaklıdere Şehit Başsavcı Mustafa Alper Yüksekokulu’na yeni eğitim öğretim yılında öğrenci alınacak” dedi.

Gökcan, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Köyceğiz ve Kavaklıdere’de gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve İlçe Başkanı Şahan Şahan’la yeni açılan Köyceğiz Sağlık Hizmetleri Yüksek Okulu’nda incelemelerde bulunan Gökcan, şunları söyledi:

“Bugün Muğla’mızın cennet ilçelerinden Köyceğiz’deyiz. Köyceğiz çok şanslı bir ilçe çok çalışkan gecesini gündüzüne katan bir belediye başkanımız var. Sabahtan beri geziyoruz hem Köyceğiz teşkilatımız hem de hemşerilerimizin partimize olan teveccühü çok güzel bunda belediye başkanımızın ve yaptığı çalışmaların tabi ki çok büyük etkisi var.

Bugün Köyceğiz’e çok güzel müjdelerle geldik müjdeler vereceğiz. Az önce YÖK’ten bir açıklama geldi. Köyceğiz Sağlık Hizmetleri Yüksekokulunun öğrenci kabulü için az önce YÖK tarafından onaylandı. İnşallah 2018 – 2019 yılı içinde ilk öğrencilerimizi almaya başlayacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

 

Kavaklıdere Ziyareti

 

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yelda Erol Gökcan, Kavaklıdere Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel iftar programına İlçe Başkanı Volkan Alpözen, AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer’le birlikte katıldı. Gökcan, Belediye Başkanı Mehmet Demir’in yaptığı çalışmalarla bölgede örnek bir belediye haline geldiğine işaret ederek, “Yatağan’ın civar köyleri Kavaklıdere’ye bağlanmak istiyor. Kavaklıdere’de güzel şeyler oluyor. Sizlere bir müjdem daha var. Kavaklıdere Şehit Başsavcı Mustafa Alper Yüksekokulu’na yeni eğitim öğretim yılında öğrenci alınacak. Meclise gittiğimde Kavaklıdereli kadınlarımızın ve gençlerimizin sesi olacağıma söz veriyorum” diye konuştu.

Gökcan’ın programlarına AK Parti Muğla Milletvekili adaylarından Arif Sert’te eşlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.