0
733

MHP Ortaca İlçe Başkanı Kaan Çakır,

“Cumhur ittifakının,

Milletin aklı olduğunu anlatacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ortaca ilçe Başkanlığı görevine uzun yıllar Ortaca Ülkü Ocakları başkanlığı yapan Kaan Çakır getirildi.

Ortaca Ülkü Ocakları başkanlığına ise, 3 yıldır başkan yardımcılığı yapan Serhat Acar getirildi.
Kaan Çakır kendisine bu görevi layık gören MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Teşkilat Başkanı Semih Yalçın ve kendisine destek olan partililere teşekkür etti.

Bu güne kadar partide görev yapan tüm yöneticilere teşekkür eden MHP Ortaca İlçe Başkanı Kaan Çakır, “Amacımız Ortaca’ya hizmet etmek, Muğla’ya hizmet etmek, amacımız ülkemize hizmet etmek. Karşılık beklemeden yapılması gereken ne varsa yapmaya hazırız. Bu görevi en iyi şekilde yapacağım” dedi.

Çalışmalara göreve gelir gelmez başladıklarını ifade eden Kaan Çakır, “Sayın genel başkanımızın da dediği gibi Cumhur ittifakının, Milletin aklının olduğunu 24 Haziranda yapılacak olan seçimlere kadar koltuğa oturmadan kapı kapı dolaşıp insanlarımıza anlatacağız. Mahalle mahalle, köy köy, dağ tepe demeden yorulmadan yılmadan davamızı anlatacağız” diye konuştu.

Kaan Çakır, başkanlığındaki MHP Ortaca İlçe Başkanlığı yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu.
Ali Başdoğan, Orhan Aksoy, Mehmet Gümüş, Aylin Akkurt, Mutlu Aydoğan, Zeki Doğaç, Tolga Yalılı, Bekir Türköz, Gökhan Dağdelen, İlker Dinç, Volkan Y. Delibalta, Serhat Şahin, Muhammet Küçükler, Tarık Karakuş, Murat Topçu, Önder Özdemir, Özgür Deveci, Mehmet Başdoğan, H. Hüseyin Özgür, Ömer Uysal, Ali Yarımca, Osman Ali Süyev, Ali Atıcı, Gülcan Erdoğan, Polat Atılgan, Ali Cihan, Kadir Bircan, Ayşe Özden, Ali Küpeli, Zeki Gökçe, Hüseyin Orhan ve Yusuf K. Metinoğlu

MHP Ortaca İlçe Başkanlığı’nda yapılan devir teslim törenine MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Ülkü Ocakları Muğla İl Başkanı Cihangir Yıldırım, ilçe başkanları, MHP Muğla Milletvekili aday adayları ve partililer katıldı.

-Kaan Çakır kimdir?
7.5 yıldır Ortaca Ülkü Ocakları Başkanlığını yürüten MHP Ortaca İlçe Başkanı Kaan Çakır, 4 Nisan 1989 Ortaca doğumlu. İlköğretimini Cengiz Topel ilköğretim okulunda, liseyi Ahmet Ateş METEM’de okudu. Ortaca MYO Turizm ve Otel İşletmeciliğini bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi ve Yüksek lisans çalışmalarına başladı. Dalaman havaalanında özel bir firmada çalışan Çakır, evli ve bir kız çocuk babası.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.