0
662

Topu topu 3 bin metrekare

 

Ortaca Ekşiliyurt mahallesinde yola döşenen 3 bin metrekarelik parke taşının “Reklam” bölümü paylaşılamıyor. Döğüşbelen-Toparlar ve Ortaca-Dalyan arası sahipsiz kaldı.

 

Muhtar İsa Topal, “bazıları konuşur biz yaparız” dedi. Eski müdür İsmet Hasgül beğendi, Meclis üyesi Mehmet Ali Avcı sitemde bulundu.

 

Ekşiliyurt mahallesi muhtarı İsa Topal, sosyal medya hesabından, “durmak yok arkadaşlar 3 bin metrekare parke de Muğla valiliği yatırım izlemeden geliyor. Durmak yok yola devam. Bazıları konuşur biz yaparız” paylaşımında bulundu.

 

İlk beğenen bir dönem Ortaca’da görev yapan İlçe Milli Eğitim eski müdürü İsmet Hasgül beğendi.

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Ortaca Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Ali Avcı, “Ekşiliyurt’tan geçip Eskiköy, Tepearası, Kavakarası ve Dalyan mahallemize ulaşan yolumuz Muğla Büyükşehir belediyemizin sorumluluğundadır. Büyükşehir belediyemiz tarafından kilit parke ve asfalt çalışmaları devam etmektedir. Büyükşehir belediye başkanı Osman Gürün ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. Bu yollar yapılıyor. Kim tarafından yapıldığını ve emeği geçenlere teşekkür etmeyi de ihmal etmesek” diye sitemde bulundu.

 

-Döğüşbelen-Toparlar ve Ortaca-Dalyan arası sahipsiz kaldı

Diğer taraftan Ekşiliyurt mahallesindeki yolun “Reklam” kısmı paylaşılamazken, 15 yıldır tamamlanamayan Döğüşbelen-Toparlar arasındaki yol ve yaklaşık 1 yıl önce başlanan Ortaca-Dalyan arasındaki 1.5 kilometrelik yolun ne zaman yapılacağı merakla bekleniyor.

Ortaca Atatürk Bulvarında Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılması planlanan ve 6.5 milyon liraya mal olması planlanan 3 kilometrelik yolun yarısı geçtiğimiz aylarda tamamlanmış, geri kalan kısmı ise durdurulmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.