Vali Şimsek’ten Muğla’ya Selam Var…

0
775

Vali Şimsek’ten Muğla’ya Selam Var…

-YDA Dalaman Havalimanı Genel Koordinatörü Dr.Cengiz Tuğrul Ayaz’dan 5 Yıl Dalaman Kaymakamlığı ve Havalimanı Mülkü İdare Amirliği yapan Niğde Valisi Yılmaz Şimşek’e Vefa ve Teşekkür ziyareti.

 

YDA Dalaman Havalimanı Genel Koordinatörü Dr. Cengiz Tuğrul Ayaz, 2011-2016 Yılları arasında Dalaman Kaymakamlığı ve Dalaman Havalimanı Mülki İdare Amirliği görevlerini başarıyla yürüten ve 21 Haziran 2017 Tarihinde, Resmi Gazete ‘de yayınlanarak yürürlüğe giren İçişleri Bakanlığı Valiler Kararnamesiyle Pendik Kaymakamlığı Görevinden Niğde Valiliği görevine atanan Yılmaz Şimşek’i Niğde’deki makamında ziyaret etti.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Dalamanda ki görevi süresince Havalimanı İşletmecisi YDA Havalimanıyla birlikte organize halde turizmin gelişmesine yönelik ve yolcuların mağduriyet yaşamamaları adına azimle çalışmalar yaptıklarını belirtirken görev süresinin dolmasının ardından da samimi ve sıcak ilişiklerin devam ettiğini dile getirdi.

Şimşek yeni görev yeri Niğde ye makam ziyaretine gelerek desteklerini her daim hissettirerek vefa örneği gösteren YDA Havalimanı Genel Koordinatörü Dr. Cengiz Tuğrul Ayaz’a teşekkür etti.

YDA Havalimanı Genel Koordinatörü Dr. Cengiz Tuğrul Ayaz Havalimanı işletmecisi olarak yolculara en iyi şekilde hizmet etmenin ve sivil havacılığın gelişmesini sağlamanın kamu özel sektör iş birliğiyle gerçekleştirilebileceğini vurgularken dalaman Havalimanında ki görev süresince ortak çözüm önerileri ve yaklaşımlarıyla Vali Şimşek ile birlikte koordineli çalışmanın mutluluğunu yaşadıklarını sözlerine ekledi.

Ayaz, güçlü devlet ve güçlü devlet adamlarıyla el ele yürümenin ülke menfaatine katkı sağlayarak verimli çalışmalar yapılmasını etkin hale getirdiğini söylerken Vali Şimşeğin Dalamandaki gönülden takdir ettikleri etkileyici çalışmalarının yeni görevinde de devam edeceğine inandıklarını söyleyerek başarı temennisinde bulundu.

Vali Şimşek Ayaz’a Niğdeyi kaymakam adayı olarak 23 sen önce geldiği dönemlerden bugüne Niğde’nin gelişerek çok değiştiğini anlatarak Niğde ili hakkında bilgiler verdi ve Muğla’lılara selamlarını iletti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.