“1 Kasım, 4. Vekili için büyük şans”

0
507
“1 Kasım, 4. Vekili için büyük şans”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün:

“1 Kasım, 4. Vekili için büyük şans”

DSC_0528

 

CHP Muğla Milletvekilleri Av. Akın Üstündağ, Prof. Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, İl Başkanı Mürsel Alban, Milletvekili Adayları Av. Burak Erbay, Süleyman Girgin ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Ortaca İlçe başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde partililerle bir araya geldiler.

 

CHP Ortaca ilçe başkanlığında konuşan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, 1 Kasım seçimlerinin Muğla’dan 4’üncü Milletvekilini çıkarabilmek için büyük şans olduğunu söyledi.

Gürün; “Birbirimizden enerji alarak önümüzdeki bu yolda hep beraber yürüyeceğiz. Bize oy vermeyen, başka partilere oy veren seçmenlere de aynı duygular ile insan olduğu için sevgi ve hoş görümüzü aktarmamız lazım. İnsanlar ne ister? Birincisi huzur ve gelecek ile ilgili güven, ikincisi ise ekonomi. Politikacı hiçbir zaman sadece Negatif.net söylemler ile toplumda yer alamaz. Biz topluma umut vaat etmeliyiz. Aynı zamanda bize olan güveni sağlamalıyız. Ben inanıyorum ki önümüzdeki seçimler bizim için yapıldı. Size 3 Milletvekili az geldi. 4’üncü vekili seçin Muğla’dan 4 Milletvekiliniz olsun denildi. Buna imkan var, gerçekleşmesi mümkün olmayan bir hedef değil. Bizim birlik olarak diğer seçmenlere güven vermemiz ve bizimle beraber olmaları için ikna etmemiz gerekiyor” dedi.

CHP Muğla 4. sıra Milletvekili Adayı Burak Erbay ise, Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı için 7 Haziran’da olduğu gibi 1 Kasım seçimlerinde de canla başla çalışmaya devam edeceğini belirterek;  “İslam dini barıştır, kardeşliktir, dostluktur ama Dünya’da İslam dini maalesef kanla, savaşla anılır hale geldi. Bu hepimizi üzmekte, ben inanıyorum ki bundan sonraki süreçte, bundan sonraki bayramlarda daha huzurlu bir Türkiye’de, daha huzurlu bir Dünya’da yaşayacağız. Bunun yolunun ise Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı ile mümkün olduğuna inanıyorum. 1 Kasım seçimlerinin hepimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah bundan sonraki bayramları Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında kutlarız” diye konuştu.

CHP Ortaca ilçe başkanlığı binasında gerçekleştirilen bayramlaşma törenine, CHP Muğla Milletvekilleri Av. Akın Üstündağ, Prof. Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, , İl Başkanı Mürsel Alban, Milletvekili Adayları Av. Burak Erbay ve Süleyman Girgin, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, CHP Ortaca İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya ve partililer katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.