Şehit yakınları ve gaziler için tekne turu

0
102
Şehit yakınları ve gaziler için tekne turu

Şehit yakınları ve gaziler için tekne turu

IMG_9195

 

Köyceğiz ilçesinde Şehit Ömer HalisdemirMesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Denizcilik ve Gezi kulübü öğrencileri, şehit yakınları ve gaziler için Köyceğiz Gölü ve Dalyan Kanallarına tekne turu düzenledi

Köyceğiz ilçesinde Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Denizcilik ve Gezi kulübü öğrencileri, şehit yakınları ve gaziler için Köyceğiz Gölü ve Dalyan Kanallarına tekne turu düzenledi.

Köyceğiz Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından tespit edilen şehit yakınları ve gaziler,teknelerle Sultaniye Kaplıcaları ve Dalyan Kanalını gezdi.

Bölgedeki tarihi ve kültürel mekanları görme imkanı bulan şehit aileleri ve gaziler, kendilerine bu imkanı sunan öğrencilere ve okul yöneticilerine teşekkür etti.

Gazi Nedayi Aydın, güzel bir gün geçirdiklerini belirterek, etkinliği düzenleyen öğrencilerin kendilerini onurlandırdığını söyledi.

Köyceğiz Şehit Ömer HalisdemirMesleki ve Teknik Anadolu Lisesimüdürü Cafer Binici de,bu tür faaliyetlerin öğrencilere yardımlaşma duygusu, vatan sevgisi ve milli bilincin kazandırılmasında önemli olduğunu belirtti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.