“Sahada yaşananlar sahada kaldı”

0
55
“Sahada yaşananlar sahada kaldı”

“Sahada yaşananlar sahada kaldı”

 Pazar günü oynanan Nazilli Belediyespor maçı sırasında 2 futbolcu arasında yaşanan tartışma sonrasında bu iki oyuncu ortak basın toplantısı yaptılar. Yaşananlardan dolayı camiadan özür dilediklerini belirten Ekrem Sarıçam ve Hasan Ahmet Sari, yaşananların saha içinde kaldığını ve kardeşlik çerçevesinde ilişkilerinin sorunsuz olarak devam ettiğini vurguladılar.

 Fethiye Şehir Stadında oynanan ve Fethiyespor’un 1-0’lık galibiyeti ile sonuçlanan Nazilli Belediyespor maçının son bölümlerinde gelişen atak sonrasında birbirleriyle kısa bir tartışma yaşayan Ekrem Sarıçam ve Hasan Ahmet Sari düzenledikleri basın toplantısında yaşananların maçın gerginliği ile gerçekleştiğini ve konunun sahada kaldığını vurguladılar.

 Düzenlenen basın toplantısında ilk olarak Ekrem Sarıçam konuştu. Ekrem Sarıçam konuşmasında “Dünkü maç için tüm camiadan, Taraftarlarımızdan özür diliyorum. Epey stresli bir maçtı. Hafta içerisinde idmanlarda da bu stres üst seviyedeydi. Yaşanan olay maç içinde bazen olabiliyor. Ahmet’le biz her zaman kardeşiz. Ben O’nun büyüğüyüm. Bizim aramızda sorun yok. Her zaman için Fethiyespor’a faydalı olacağız. Yaşanlardan dolayı kimse kusura bakmasın” dedi.

 Daha sonra konuşan Hasan Ahmet Sari “Aile içinde olağan şeyler bunlar. Gerginlik üst seviyedeydi maçtan önce. Biz de saha içinde pozisyonlar gereği gol atmaya çalıştık ama olmayınca da strese girdik. Abi-kardeş ilişkisinde de baba-oğul ilişkisinde de olur bunlar. Ekrem Abi benim ağabeyimdir. Olan şeyler hoş değil ama aile arasında oldu ve saha içinde bitti. Saha dışına bu konu taşınmadı. Fethiyespor için mücadele ediyoruz, bundan sonrada aynı şekilde devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.