Muğla’nın “en iyisi” Harbi Radyo

0
25
Muğla'nın

Muğla’nın “en iyisi” Harbi Radyo

 

Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nin “2015 Basın Ödülleri” yarışmasında Harbi Radyo, Muğla’nın en iyi radyo programı ödülüne layık görüldü.

11801029_827116430729992_648089482_o

 

Muğla CNS’de 27 Temmuz’da düzenlenen ödül törenine, Muğla Valisi Amir Çiçek, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Anadolu Spor Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim Erdoğan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan, daire müdürleri, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Törende,Dalaman ilçesindeki Harbi Radyo’da “Arabeskin Sultanı” adıyla program yapan Özge Deveci, Muğla’nın en iyi radyo programı ödülünü kazandı.

Deveci’ye ödülünü, Anadolu Spor Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim Erdoğan verdi.

Cemiyetin düzenlediği yarışmada ödül almanın kendisine gurur verdiğini ifade eden Deveci, “Verdiğin emeğin başkaları tarafından ve sizden daha üstün kişilerce ödüllendirilmesi çok gurur verici. Bu ödül sadece benim değil, Harbi Radyo’nun ödülü. Arabeskin Sultanı dinleyenlerinin ödülü. Bugünlere gelmemde büyük emeği olan hem yayın yönetmenim hem eşim olan Mustafa Deveci’nin ödülü” dedi.

“İnanmak başarmanın yarısıdır” diyen Deveci, “İnanın, sabredin, azminizi kaybetmeyin. İyi olduğunuzu düşünmeyin hep daha iyi olmaya çalışın. 7/24 kesintisiz yayınlarda ve nice ödüllerle buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here