Kaymakam Güldoğan vatandaşların yeni yılını kutladı

0
114

Kaymakam Güldoğan

vatandaşların yeni yılını kutladı

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, yılbaşı akşamı çalışanları ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

 


Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, vatandaşların yeni yıla huzur ve güven ortamı içerisinde girmeleri için yapılan trafik kontrol ve yol uygulamalarına katıldı. Yol kontrol ve uygulama noktalarını denetleyen Güldoğan; Jandarma, Emniyet, UMKE, Hastane, Havalimanı, İtfaiye ve Taksi Durağı çalışanlarını da ziyaret ederek yeni yılını kutladı. Kaymakam Güldoğan, yeni yıl mesajında ise “Mutluluk veren hatıraları, sevindirici gelişmeleri, acı ve tatlı olayları ile bir yılı daha geride bırakıp, huzur içinde yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşamaktayız.


Yeni bir yıl; yenilenen, tazelenen ve güçlenen bir yaşam dönümü ve habercisidir. İlçemizi kalkınması ve gelişimi için belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için yeni yılda da kamu kurumları, özel sektör, sivil toplum örgütleri, kanaat önderleri ve tüm paydaşlarımızla birlikte her zaman olduğu gibi uyum, işbirliği ve koordinasyon içinde çalışmaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2018 yılının ülkemize, milletimize, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder; bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum saygıdeğer Dalamanlı hemşerilerimin ve her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.