Hakkımızda

Dalaman Gazetesi

Muğla bölgesinin Turizm anlamından en geniş çaplı ilçelerinden biri olan Dalaman her yıl milyonlarca ziyaretçi kabul etmektedir. Dalaman Gazetesi Resmi ve yerel gazetedir. Gelişen Dalaman’da doğru ve objektif haberler sunmaktadır. Dalaman Gazetesi ve Kurumsal ekibi iyi habercilik ve objektif haberciliği ilke edinmiştir.

Dalaman Gazetesi  Bilişim Sektörünü yakından takip ederek web sitesini 2012 yılında aktif hale getirmiştir. Girişimci bir yapıya sahip olan DalamanGazetesi Her zaman yeniliklere açıktır. Gelişen Dalaman’da ki haberleri yurt ve dünyada ki okurlarıyla buluşturmayı amaç edinmiştir. Okurlarının daima fikri, önerisi göz önünde bulundurur.

Misyonumuz

Muğla ve Dalaman öncelikli olmak üzere  Türkiye ve Dünya’ya daki takipçilerine doğru bilgiyi en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin ve bölgesinin en güncel Sosyal Sorumluluk projelerine destek olan takipçilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilen her gün kendisini yenileyen bir haber portalı olmak.

Hedeflerimiz

Haberciliğin sadece objektif haber vermekle olmadığının farkındayız, Biz daima dürüst ve hızlı haberciliğin peşindeyiz, Muğla’da ki haberleri daima dürüstlük ve güvenirlirlik ilkesi gereğince takipçilerimize ulaştırmanın hedefi içerisindeyiz. Muğla ve Dalaman’da  aktif internet kullanıcılarının yüzde 100 ulaşıp yayın ağımızı güçlendirmek istiyoruz