0
201

Dalaman TİGEM’de Portakal ihalesi

 

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğü 2018 yılı üretimi Tahmini 4 bin 665 Ton Valencia çeşidi Portakalın Mahsulü Tofur olarak partiler halinde açık artırma suretiyle satılacak.

-Artırma 52 kuruştan başlayacak

20 parti halinde satışa çıkarılan Tahmini 4 bin 665 ton Valencia çeşidi portakal için, 2 milyon 425 bin 800 lira muhammen bedel çıkarıldı. İhalenin açılış rakamı kiloda 52 kuruş olarak belirlendi.

 

27 Şubat 2018 Salı günü saat 14.00’de Dalaman TİGEM toplantı salonunda Alım-Satım ve İhale Komisyonu huzurunda açık artırma usulüyle yapılacak ihaleye katılım olmaması veya teklif edilen fiyatların uygun görülmemesi halinde, ihale 06 Mart 2018 Salı günü aynı yer ve saatte tekrar yapılacak.

İhale ile ilgili şartname Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğü, Boztepe Tarım İşletmesi Müdürlüğünde, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Karanfil Sokak No:62 Bakanlıklar/ANKARA), İzmir, Muğla, Antalya, Mersin Ticaret Borsaları ile Akdeniz, Doğu Karadeniz, Batı Akdeniz, Uludağ ve Ege İhracatçılar Birliğinde görülebilecek.

MELAHAT KANBUR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.