Dalaman AK Parti danışma kurulu toplantısı yapıldı

0
54
Dalaman  AK Parti danışma kurulu toplantısı yapıldı

Dalaman  AK Parti danışma kurulu toplantısı yapıldı

DSC_0048

 

AK Parti Danışma Kurulu Toplantısı İlçe teşkilat binasındaki  toplantı salonunda gerçekleşti.

Haber : Güngör ÇOBAN

AK Parti Dalaman İlçe başkanı Muhammet Karakuş ; “Referandum süresince Dalaman’da birlik ve beraberliğimizi bozmadan huzurlu bir seçim havasında geçmesinin önemini bilmemiz gerekmektedir. Evet veya Hayır diyen herkese saygımız sevgimiz sonsuzdur“ dedi.

Rozet töreni yapıldı

Dalaman İlçe Emniyet teşkilatında görevli memur olarak çalışmaktayken emekliliği dolan  Muzaffer Özdemir, Ak Parti’ye geçtiğini duyurdu. Özdemir’e Parti rozetini ise Şadi Pirci taktı.

Konuyla ilgili konuşan Muzaffer Özdemir; “ Dün itibariyle Memur olarak görev yaptığım Dalaman İlçe Emniyet teşkilatından emekliye ayrıldım, bugün ise partiye katıldım. Beni birçoğunuz iyi tanır Dalaman’ın yerlisiyim Şerefler Mahallesinden. Partiye olan sıcaklığım her zaman devam etmekteydi, yapmış olduğum görev nedeniyle etkinliklere ve toplantılara katılamadım. Bundan sonra inşallah Parti için elimizden geleni yapacağım”dedi.

Güncel konularda devam eden toplantıya, AK Parti  Muğla teşkilat başkanı Şadi Pirci, AK Parti Dalaman İlçe başkanı Muhammet Karakuş, İlçe teşkilatı ve partililer katıldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.